• DOLAR
    9,5359
    %0,38
  • EURO
    11,0955
    %0,14
  • ALTIN
    547,72
    %0,58
  • BIST
    1.455
    %1,58
Cumhurbaşkanlığı atama kararları Resmi Gazete’de yayımlandı

Cumhurbaşkanlığı atama kararları Resmi Gazete’de yayımlandı

Resmi Gazete’nin bugünkü sayısında Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Lideri Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasıyla yayımlanan atama kararlarına nazaran, Strateji ve Bütçe Başkanlığı 1. Hukuk Müşavirliğine Sinan Taş, Aile ve Toplumsal Hizmetler Bakan Yardımcılığına Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı atandı.

Etraf ve Şehircilik Bakanlığı Mesleksel Hizmetler Genel Müdür Yardımcılığına Fuat Uzun; Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Başmüfettişliklerine Alaettin Kandemir, Onur Şatıroğlu, Onur Özavcı, Ahmet Çelikdin, Sebiha Çetin, Özgür Kabayel, Ferhat Aydın, Burcu Gündoğdu, Hakan Özmen, Sevda Soysal, Cemal Alpaslan Özcan, Göksel Yolcu, Yusuf Kenan Karaaslan, İbrahim Yılmaz, Ertan Örs ve Adnan Doğan getirildi.

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü 4. Bölge Müdürlüğüne Funda Aydın Seymen, 21. Bölge Müdürlüğüne Hamdi Erşen atandı.

Maden ve Petrol İşleri Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Sever vazifeden alınırken, yerine Fatih Dumanlı getirildi.

Türkiye İstatistik Kurumu Lider Yardımcılıklarına Umut Serhat Antrenman, Abdullah Yüksel ve Nurettin Kaya atandı.

TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI’NA 23 BAŞMÜFETTİŞ

Vakıflar Genel Müdürlüğü Vakıflar Meclisi Üyeliğine Aslan Yıldız; Sağlık Bakanlığı Müfettişliklerine, Müfettiş Yardımcıları Kadir Kavak ve Sadık Kapan; Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Kalkınma Ajansları Genel Müdür Yardımcılığına Ahmet Şimşek görevlendirildi.

Tarım ve Orman Bakanlığı başmüfettişliklerine Mehmet Dağlı, İdeal Cihan, Başak İtimat, Kemal Eren, Ali Söğütdelen, Kadir Camcı, Muhammet Alper Koyuncu, Nihal Marakoğlu, Bülent Kamalı, Bekir Gürkan Özgün, Sezai Yücel, Gülseren Korkmaz, Yusuf Çolak, Zehra Akpınar, Murat Aral, Üzeyir Yürekli, Tarık Coşkun, Tahsin Erman Çağdaş, Korhan Turgutlu, İbrahim Karadurak, Gazi Uzun, Güngör Otomobilci ve Gökhan Kara atandı.

Ticaret Bakanlığı Doğu Marmara Gümrük ve Dış Ticaret Bölge Müdürlüğüne, Trakya Gümrük ve Dış Ticaret Bölge Müdürü Yaşar Yaman Ocak; Trakya Gümrük ve Dış Ticaret Bölge Müdürlüğüne, Ege Gümrük ve Dış Ticaret Bölge Müdürü Nihat Kınık; Doğu Anadolu Gümrük ve Dış Ticaret Bölge Müdürlüğüne Akif Ertekin getirildi.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı 5. Bölge Müdürü Ecvet Doğan, 7. Bölge Müdürü Nihal Seyyit Miçillioğlu ve 10. Bölge Müdürü Cevahir Dilaver vazifeden alındı. 5. Bölge Müdürlüğüne Mehmet Akif Cengiz, 6. Bölge Müdürlüğüne Serhan Özkanlı, 7. Bölge Müdürlüğüne Ömer Alkış, 9. Bölge Müdürlüğüne ise Gültekin Yürümez atandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

baymavislotbarportbetgrandpashabet giriş

vdcasino

ilbet

betexper

yabancı dizi izle

canlı bahisbanko kuponlar

mega888 apk